JWOC Tour 2018P 2018.07.13. 12:30
Dél-Alföldi Tájfutó Napok
Results - 4. daycreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (9)2,8 km 0 m7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:310:00
2Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport19:40+2:09
3Gárdonyi ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:52+2:21
4Baldrian JosefXUSK USK Praha23:08+5:37
5Tőzsér BedegúzSFC Széchenyi István Egyetem Sport29:40+12:09
6Kovács-Marosán ÁgostonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:18+31:47
7Kocsik DávidEK Egyesületen kívüli51:54+34:23
 
ncMézes Hunor KeveGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:09+41:38
Topán GellértPVS Pécsi Vasutas Sportkördns
 
 
 
M12C (6)2,1 km 0 m7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:390:00
2Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:22+1:43
3Štrait VilémXUSK USK Praha16:43+3:04
4Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:24+3:45
5Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin23:56+10:17
6Šmelík DanielTJ Rapid Bratislava24:48+11:09
 
 
 
M14B (27)3,6 km 0 m10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Štěrba MarekXUSK USK Praha24:310:00
2Salopek TihonXOXX OK RIS24:39+0:08
3Průša DominikXUSK USK Praha24:50+0:19
4Bolehovský DanielXUSK USK Praha25:23+0:52
5Zakouřil MatyášXUSK USK Praha26:18+1:47
6Kriza Márton JánosBMG Babits Mihály Gimnázium DSE27:28+2:57
7Labancz BarnabásSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle29:32+5:01
8Pawlowski LeonKOS BnO Szczecin31:41+7:10
9Titz AdamXUSK USK Praha32:23+7:52
10Klementtinen SimoSuunta Jyväskylä34:33+10:02
11Allwinger OttoTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:38+10:07
12Baldrian TomášXUSK USK Praha35:30+10:59
13Bertozzi MatteoGOLD Savosa36:37+12:06
14Kjar Hemmingsen GustavFIF Hilleroed39:00+14:29
15Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö39:43+15:12
16Somogyi DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE40:24+15:53
17Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin42:12+17:41
18Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE42:32+18:01
19Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE44:29+19:58
20Timár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE49:46+25:15
21Kwiatkowski OlafKOS BnO Szczecin58:01+33:30
22Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör62:56+38:25
23Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE64:50+40:19
24Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör66:25+41:54
25Vágner GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör68:32+44:01
26Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin82:47+58:16
27Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club86:26+61:55
 
 
 
M16B (21)5,0 km 0 m14 C
PlNameClubTimeDiff.
1Craig AlvinNewcastle Orienteering Club33:370:00
2Kula MateuszKOS BnO Szczecin37:15+3:38
3Key JensenXMEL Melbourne Forest Racers38:11+4:34
4Perrin SimonNature Orientation Saint Etien38:19+4:42
5Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:08+5:31
6Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:53+7:16
7Bolehovský MichalXUSK USK Praha41:35+7:58
8Harkavy KeeganNew England OC42:34+8:57
9Kjar Hemmingsen LukasFIF Hilleroed44:01+10:24
10Labancz BalázsSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle47:38+14:01
11Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:47+14:10
12Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin49:02+15:25
13Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako50:39+17:02
14Kondys JakubKOS BnO Szczecin50:52+17:15
15Frison RudiASD Erebus Orientamento Vicenz52:35+18:58
16Polsini PabloOLV Baselland52:48+19:11
17Nicolis GiovanniASD Erebus Orientamento Vicenz60:09+26:32
18Cieger BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE67:13+33:36
19Mancassola SimoneASD Erebus Orientamento Vicenz71:20+37:43
 
Wirén González GustavMalarrutadns
Fracca PietroASD Erebus Orientamento Vicenzdns
 
 
 
M18B (10)5,6 km 0 m17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Wolfram JakobNaturfreunde Wien39:500:00
2Svadlena MichalK.O.B. Chocen39:56+0:06
3Čech PetrBratrstvo Zdarskych vrchu42:01+2:11
4Bonek ErikNaturfreunde Wien43:01+3:11
5Trummer KillianOLC Graz49:53+10:03
6Guarda GiacomoASD Erebus Orientamento Vicenz50:30+10:40
7Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:00+16:10
8Petersburski KrystianKOS BnO Szczecin57:16+17:26
9Scalzotto PietroASD Erebus Orientamento Vicenz59:19+19:29
10Takács KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE77:00+37:10
 
 
 
M20A (6)5,8 km 0 m22 C
PlNameClubTimeDiff.
1Jonsson IsakNydalens Skiklub40:540:00
2Imark VictorTullinge SK44:34+3:40
3Sandstad LarsFreidig Spk.49:42+8:48
4Fernandez Cascales PabloImperdible66:25+25:31
5Bjornstad OscarFossum IF69:05+28:11
 
Eidsmo MatsFreidig Spk.dns
 
 
 
M21BShort (11)4,1 km 0 m13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE35:250:00
2Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle36:59+1:34
3Mazan BartłomiejWKS Œlšsk Wrocław39:14+3:49
4Łubis MichałUKS Azymut Pabianice40:02+4:37
5Börjesson Eriksson JoelStorviks IF42:31+7:06
6Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:06+7:41
7Deubel JoergenNaturfreunde Wien49:14+13:49
8Lau Kwok SangMetropolitan Orienteering Club65:17+29:52
 
Deubel JonasNaturfreunde Wienmp
Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSEdnf
Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédődns
 
 
 
M21E (30)6,6 km 0 m22 C
PlNameClubTimeDiff.
1Granqvist EmilOK Ravinen - Nacka42:090:00
2Bray PeterManchester and District Orient42:33+0:24
3Prieto Del Campo AlvaroMalarruta44:10+2:01
4Netuka VojtechCzech Fans45:01+2:52
5Krivda MartinK.O.B. Chocen46:19+4:10
6Oebro EmilXOOR OK orion46:52+4:43
7Potter AdamXBIS Bristol Orienteering Klub49:02+6:53
8Chambers TomithyPeninsula Orienteering Club50:10+8:01
9Fellbaum ThomasManchester and District Orient52:38+10:29
10Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:04+11:55
11Sháněl JanK.O.B. Chocen54:27+12:18
12Schoning EskilOK PAN Aarhus54:40+12:31
13Semrad LadislavCzech Fans56:19+14:10
14Pesek OndrejK.O.B. Chocen56:35+14:26
15Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako58:49+16:40
16Gábor JózsefPAK Paksi Sportegyesület59:48+17:39
17Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako60:50+18:41
18Hector DavidSnättringe SK65:15+23:06
19Györgyi PéterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:16+27:07
20Oszlovics ÁdámMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:17+27:08
21Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG71:37+29:28
22Guasina CosimoASD Erebus Orientamento Vicenz71:51+29:42
23Tóth Károly ifj.VTC Veszprémi Tájfutó Club77:52+35:43
24Suter NikOLG Cordoba Rütihof80:09+38:00
25Deubel DirkNaturfreunde Wien91:14+49:05
 
Melsom BorgerFossum IFmp
Melsom SigurdFossum IFdnf
Rinnbäck JonasOK Ravinen - Nackadnf
Maksimovic NikolaXORT OT RTANJdns
Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakodns
 
 
 
M35BShort (14)3,6 km 0 m10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:400:00
2Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:30+4:50
3Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:17+7:37
4Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo37:35+7:55
5Ács GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut37:48+8:08
6Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület37:58+8:18
7Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club43:06+13:26
8Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport43:59+14:19
9Baklid BjoernXKON Konnerud IL46:18+16:38
10Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport47:16+17:36
11Kracht JesperCopenhagen Police112:32+82:52
 
Honfi Gábor ifj.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédődnf
Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozódns
Avramovic DejanOrienteering Team Kosutnjak, Bdns
 
 
 
M40 (11)5,0 km 0 m16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kiszel SándorSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle44:210:00
2Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport46:40+2:19
3Zakouřil VáclavXUSK USK Praha52:07+7:46
4Svadlena PavelK.O.B. Chocen55:30+11:09
5Salopek TihomirXOXX OK RIS56:35+12:14
6Koponen VilleLynx61:03+16:42
7Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó63:47+19:26
8Minto RobertIndiana Crossroads Orienteerin64:56+20:35
9Vályi GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:56+23:35
10Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE71:00+26:39
11Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C73:52+29:31
 
 
 
M45 (16)4,8 km 0 m15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Perrin EricNature Orientation Saint Etien31:300:00
2Craig StephenNewcastle Orienteering Club33:46+2:16
3Eidsmo TomasFreidig Spk.34:19+2:49
4Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:03+4:33
5Riley WyattDelaware Valley Orienteering A37:30+6:00
6Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:41+8:11
7Nymalm SörenXPRG Pargas IF40:58+9:28
8Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület41:10+9:40
9Kaario KimmoSuunta Jyväskylä41:36+10:06
10Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo41:48+10:18
11Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület42:01+10:31
12Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba43:53+12:23
13Bolehovský PavelXUSK USK Praha48:10+16:40
14Määttänen PekkaEspoon Suunta50:09+18:39
15Baldrian PetrSK Praga50:44+19:14
16Kodejš ZdeněkXUSK USK Praha63:01+31:31
 
 
 
M50 (30)4,9 km 0 m15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Ivarsson JohanFreidig Spk.34:120:00
2Gassner FerriNaturfreunde Wien36:47+2:35
3Bonek PeterNaturfreunde Wien37:30+3:18
4Šmelík JurajTJ Rapid Bratislava38:16+4:04
5Simonsen BoFIF Hilleroed40:38+6:26
6Vandas LudekXOBV OOB Vamberk41:30+7:18
7Haanpää TuomoXTMP Tampereen Pyrintö42:47+8:35
8Mattila OlliMS Parma43:01+8:49
9Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba43:50+9:38
10Borsting JensSilkeborg OK45:29+11:17
11Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:10+12:58
12Melsom TerjeFossum IF48:31+14:19
13Johannesson ThomasRonneby Orienteringsklubb50:01+15:49
14Křivda IvanSportovní klub hasičů KH kraje50:08+15:56
15Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle51:46+17:34
16Heir MortenFossum IF52:09+17:57
17Sonnichsen KellOK PAN Aarhus52:40+18:28
18Bobach ErikSilkeborg OK55:50+21:38
19Fernández Arriaga José FelicianoImperdible56:57+22:45
20Jonsson SörenNydalens Skiklub57:32+23:20
21Borge PedersenEK Egyesületen kívüli59:10+24:58
22Lovas ZoltánEK Egyesületen kívüli64:28+30:16
23Moller AnkerSilkeborg OK64:47+30:35
24Oebro DennisXTIS Tisvilde Hegn OK71:04+36:52
25Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C81:59+47:47
 
Rigby RichardCleveland Orienteering Klubmp
Marclay BlaiseCA Rosémp
Pryjma TomaszFunexsportsdns
Termansen MichaelOK SYDdns
Kjar MortenSilkeborg OKdns
 
 
 
M55 (20)3,9 km 0 m12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Key WarrenXMEL Melbourne Forest Racers30:580:00
2Tuomisto JuhaVaasan Suunnistajat32:20+1:22
3Imark RikardTullinge SK32:52+1:54
4Hastad NilsFossum IF37:04+6:06
5Hugosson RogerXSND Sundsvalls OK37:27+6:29
6Aebersold Christianol.biel.seeland37:47+6:49
7Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club38:00+7:02
8Wirén MikaelMalarruta39:07+8:09
9Börjesson BoStorviks IF39:34+8:36
10Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag40:00+9:02
11Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK40:10+9:12
12Partanen TimoRasti-Hyry44:06+13:08
13Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor59:11+28:13
14Jaffe DavidXMEL Melbourne Forest Racers60:58+30:00
15Griffiths AdrianNorth West OC60:59+30:01
16Pezzati FilipoSCOM Mendrisio72:17+41:19
17Wald FrantisekSK Praga78:58+48:00
18Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport86:13+55:15
19Nicolis ValentinoASD Erebus Orientamento Vicenz94:22+63:24
20Potter DavidXBIS Bristol Orienteering Klub96:11+65:13
 
 
 
M65 (7)2,8 km 0 m10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület29:350:00
2Erdélyi Tibor33:47+4:12
3Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:03+6:28
4Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:41+8:06
5Tüskés GyörgyEK Egyesületen kívüli39:50+10:15
6Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor40:25+10:50
7Holm JohnOK PAN Aarhus45:27+15:52
 
 
 
M70 (9)2,3 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:120:00
2Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:09+0:57
3Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor30:34+2:22
4Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:07+4:55
5Witzig HansEK Egyesületen kívüli35:05+6:53
6T.Nagy SándorSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:12+9:00
7Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:01+9:49
8Friedrich VilmosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C43:26+15:14
9Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor48:01+19:49
 
 
 
M75 (3)1,9 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Sandstad JardarSelbu OK27:450:00
2Marton PéterEK Egyesületen kívüli29:51+2:06
3Pavlovics György dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:34+4:49
 
 
 
M80 (1)1,9 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Haberkorn DidierNature Orientation Saint Etien39:370:00
 
 
 
W10D (3)2,8 km 0 m7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Zakouřilová KláraXUSK USK Praha25:250:00
2Pabich HannaUKS Azymut Pabianice37:18+11:53
3Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:39+34:14
 
 
 
W12C (13)1,9 km 0 m6 C
PlNameClubTimeDiff.
1Baldrianová EvaXUSK USK Praha14:510:00
2Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:32+3:41
3Craig RebeccaNewcastle Orienteering Club20:45+5:54
4Kula MajaKOS BnO Szczecin21:00+6:09
5Haanpää VenlaXTMP Tampereen Pyrintö22:06+7:15
6Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:43+7:52
7Balázs RékaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE22:51+8:00
8Salopek DorjaXOXX OK RIS23:40+8:49
9Tóth BettiSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle27:20+12:29
10Parádi EszterEK Egyesületen kívüli31:38+16:47
11Bors LillaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE36:09+21:18
12Kovács-Marosán NádjaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:06+32:15
 
Key MillaXMEL Melbourne Forest Racersmp
 
 
 
W14B (14)3,6 km 0 m12 C
PlNameClubTimeDiff.
1Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület24:160:00
2Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako30:02+5:46
3Štraitová JolanaXUSK USK Praha30:19+6:03
4Malečková HanaXUSK USK Praha31:18+7:02
5Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület33:09+8:53
6Aschermannová KláraXUSK USK Praha33:39+9:23
7Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:12+9:56
8Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület34:54+10:38
9Beranová HanaXUSK USK Praha43:10+18:54
10Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő43:46+19:30
11Kopecka ValentynaXUSK USK Praha45:01+20:45
12Kaario SaaraSuunta Jyväskylä49:41+25:25
13Urban AnetaUKS Traper Złocieniec54:40+30:24
14Kodejšová MarkétaXUSK USK Praha89:30+65:14
 
 
 
W16B (25)4,2 km 0 m13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako29:040:00
2Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako29:25+0:21
3Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület30:21+1:17
4Kastner MayaNaturfreunde Wien31:28+2:24
5Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:37+2:33
6Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:32+4:28
7Aschermannová TerezaXUSK USK Praha33:45+4:41
8Gröll AnnaOLC Graz34:00+4:56
9Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE34:37+5:33
10Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo35:29+6:25
11Takács SzilviaSIR Sirályok Sportegyesület35:31+6:27
12Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye35:58+6:54
13Eidsmo MariFreidig Spk.36:03+6:59
14Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület38:45+9:41
15Titzová AdélaXUSK USK Praha41:03+11:59
16Scalzotto AnnaritaASD Erebus Orientamento Vicenz41:18+12:14
17Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako42:03+12:59
18Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec45:10+16:06
19Bertozzi GiuliaGOLD Savosa45:27+16:23
20Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo48:19+19:15
21Berounská AnnaXUSK USK Praha48:40+19:36
22Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő52:53+23:49
23Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör55:58+26:54
24Busato FrancescaASD Erebus Orientamento Vicenz56:22+27:18
25Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE77:11+48:07
 
 
 
W18B (6)4,6 km 0 m16 C
PlNameClubTimeDiff.
1Johannesson HannaRonneby Orienteringsklubb50:300:00
2Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:58+0:28
3Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE51:56+1:26
4Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako53:52+3:22
5Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE81:47+31:17
 
Deptulska MariaFunexsportsdns
 
 
 
W20A (7)4,9 km 0 m15 C
PlNameClubTimeDiff.
1Börjesson Eriksson JennieStorviks IF40:370:00
2Simonsen SiriFIF Hilleroed49:35+8:58
3Kašparová AdélaXUSK USK Praha50:01+9:24
4Kopecka JohanaXUSK USK Praha70:45+30:08
5Crespo InmaIndividuals/No club71:54+31:17
 
Envall EbbaIk Hakarpspojkarnamp
Klemettinen KaisaSuunta Jyväskylämp
 
 
 
W21BShort (11)4,0 km 0 m13 C
PlNameClubTimeDiff.
1Allen RachelXJOC JWOC Team 2018 Australia43:010:00
2Mazan AleksandraUKS Traper Złocieniec44:02+1:01
3Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club45:50+2:49
4Tóth KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:14+3:13
5Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:01+6:00
6Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő51:45+8:44
7Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C53:04+10:03
8Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C54:21+11:20
9Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE55:41+12:40
10Allwinger TündeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:24+32:23
 
Imark CeciliaTullinge SKdnf
 
 
 
W21E (13)5,6 km 0 m17 C
PlNameClubTimeDiff.
1Hugosson AliceXIKL IFK Lidingö SOK46:280:00
2Key NatashaXMEL Melbourne Forest Racers49:34+3:06
3Baldrianová BarboraXUSK USK Praha50:11+3:43
4Antoaneta DyaksovaKarlak Smolyan53:38+7:10
5Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag55:21+8:53
6Pabich MariaUKS Azymut Pabianice56:41+10:13
7Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako57:19+10:51
8Bergander GabriellaEksjö SOK58:08+11:40
9Steer LanitaXJOC JWOC Team 2018 Australia59:16+12:48
10Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag64:39+18:11
11Dowling AnnaXELI Wellington Ranges Orienteering75:35+29:07
 
Mane LilandEK Egyesületen kívülimp
Borge Mari-AnnXFOS Fossum IFdns
 
 
 
W40 (4)3,0 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Kaario KatjaSuunta Jyväskylä26:140:00
2Bánki JusztinaSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle31:47+5:33
3Bertozzi ElenaGOLD Savosa37:22+11:08
4Zakouřilová HelenaXUSK USK Praha39:08+12:54
 
 
 
W45 (21)3,6 km 0 m10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Křivdová LenkaSportovní klub hasičů KH kraje29:190:00
2Vandasova MarketaXOBV OOB Vamberk29:57+0:38
3Haanpää KatiXTMP Tampereen Pyrintö30:11+0:52
4Jensen Rikke HolmHorsens OK30:24+1:05
5Wiklund Berit SofieNydalens Skiklub31:07+1:48
6Craig MartinaNewcastle Orienteering Club31:29+2:10
7Nymalm SannaXPRG Pargas IF32:15+2:56
8Riley AngelicaDelaware Valley Orienteering A34:13+4:54
9Čechová ZuzanaBratrstvo Zdarskych vrchu39:33+10:14
10Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club40:51+11:32
11Suter JudithOLG Cordoba Rütihof41:36+12:17
12Barnáné Szabó IrénSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle44:14+14:55
13Perrin OdileNature Orientation Saint Etien44:46+15:27
14Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C45:52+16:33
15Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslag55:10+25:51
16Thys RenateCA Rosé60:00+30:41
17Deininger RitaOLG St. Gallen61:50+32:31
18Kahanpää HannaEspoon Suunta66:10+36:51
 
Šmelíková BarboraŠK VAZKA Bratislavamp
Kracht ElinCopenhagen Policedns
Imark KerstinTullinge SKdns
 
 
 
W50 (17)2,8 km 0 m10 C
PlNameClubTimeDiff.
1Eidsmo Gro SandstadFreidig Spk.26:250:00
2Jonsson MariaNydalens Skiklub29:04+2:39
3Simonsen SandraFIF Hilleroed31:11+4:46
4Heggedal IsaXKON Konnerud IL32:50+6:25
5Hancock SueXELI Wellington Ranges Orienteering39:08+12:43
6Von Krusenstierna AnnaOK Kare41:05+14:40
7Aebersold Gabyol.biel.seeland48:41+22:16
8Rigby CarolynCleveland Orienteering Klub51:18+24:53
9Joergensen Mette VoldumXSIL Silkeborg OK54:15+27:50
10Kjar Hemmingsen BenteFIF Hilleroed58:41+32:16
11Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület59:35+33:10
12Tóth KárolynéVTC Veszprémi Tájfutó Club76:26+50:01
13Blacklock BrendaIndiana Crossroads Orienteerin90:06+63:41
 
Oebro LeneXTIS Tisvilde Hegn OKdnf
Turcsánné Cseh ErzsébetPVS Pécsi Vasutas Sportkördns
Termansen HelleOK SYDdns
Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SKdns
 
 
 
W55 (8)3,3 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Hansen DortheSilkeborg OK36:290:00
2Kymäläinen MarittaTampereen Pyrinto38:06+1:37
3Jurvakainen TuijaRasti-Hyry45:52+9:23
4George AndreaNorth Texas Orienteering Assoc64:24+27:55
5Griffiths KayeNorth West OC129:59+93:30
 
Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körnmp
Simonsen IngerSilkeborg OKdns
Potter CarolineXBIS Bristol Orienteering Klubdns
 
 
 
W65 (5)1,9 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C27:420:00
2Szuromi ImrénéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:14+6:32
3Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor36:23+8:41
4Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő38:24+10:42
5Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:27+10:45
 
 
 
OpenBeginner (19)1,9 km 0 m7 C
PlNameClubTimeDiff.
1Granqvist AnnOK Ravinen - Nacka19:530:00
2Varga EmmaEK Egyesületen kívüli20:53+1:00
3Harkavy BredNew England OC23:00+3:07
4Berounská AdélaXUSK USK Praha23:10+3:17
5Riley OrianaDelaware Valley Orienteering A24:39+4:46
6Ryan SandboEK Egyesületen kívüli25:09+5:16
7Nánási KrisztinaEK Egyesületen kívüli29:02+9:09
8Kovács ZsuzsaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport30:46+10:53
9Szuhán RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör31:26+11:33
10Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE31:44+11:51
11Domján BotondPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:08+13:15
12Madarassy ViolaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:01+14:08
13Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE35:02+15:09
14Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó36:27+16:34
15Divin AnnaXAYL Ady Líceum SC37:38+17:45
16Nagy AnikóEK Egyesületen kívüli38:42+18:49
17Bari TommasoASD Erebus Orientamento Vicenz42:05+22:12
18Tőzsérné Pehik AnitaSFC Széchenyi István Egyetem Sport54:19+34:26
19Péley HannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:45+38:52
 
 
 
OpenAdvanced (35)3,5 km 0 m9 C
PlNameClubTimeDiff.
1Zsigmond VandaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl29:120:00
2Györgyi ÁbelMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako31:36+2:24
3Guijo Marta31:41+2:29
4Domján TamásPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:44+3:32
5Svensk Per-OlofStora Tuna OK34:22+5:10
6Wiklund JoNydalens Skiklub35:50+6:38
7Svensk KarinStora Tuna OK35:58+6:46
8Farnes Hansen KimLierbygda o-lag39:14+10:02
9Granqvist MichaelOK Ravinen - Nacka39:31+10:19
10Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye44:51+15:39
11Juhos GyörgyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:32+18:20
12Polsini FrancoOLV Baselland47:37+18:25
13Dalakov GeorgiSarnena Gora48:16+19:04
14Bonek ClaudiaNaturfreunde Wien51:06+21:54
14Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut51:06+21:54
16Dowling MichaelXELI Wellington Ranges Orienteering52:23+23:11
17Tiefenböck RitaNaturfreunde Wien53:32+24:20
18Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba55:10+25:58
19Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:47+26:35
20Gaál BorbálaEK Egyesületen kívüli58:24+29:12
21Del Campo Campos CristinaMalarruta61:56+32:44
22Prieto Garcia Jose ManuelMalarruta62:10+32:58
23Jiri AugustaXUSK USK Praha66:03+36:51
24Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C68:57+39:45
25Bozán GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K69:11+39:59
26Badis Anissa ZsófiaSFC Széchenyi István Egyetem Sport77:14+48:02
27Cascales Nicolás Maria JesúsImperdible88:26+59:14
 
Leonidova AlisaEK Egyesületen kívülimp
Hennum GunhildLierbygda o-lagmp
Fosser PerEK Egyesületen kívülimp
Diaksov IvanKarlak Smolyanmp
Deininger RitaOLG St. Gallenmp
Dalakova MarinaSarnena Goradns
Kovács BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkördns
Sramkó RékaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyedns