JWOC Tour 2018P 2018.07.13. 12:32
Dél-Alföldi Tájfutó Napok
Overall resultscreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M10D (9)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport22:52127:13331:26319:402101:110:00
2Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE48:11620:31120:05117:311106:18+5:07
3Tőzsér BedegúzSFC Széchenyi István Egyetem Sport33:13425:40225:35229:405114:08+12:57
4Baldrian JosefXUSK USK Praha25:48246:41431:47423:084127:24+26:13
5Kocsik DávidEK Egyesületen kívüli47:46563:15656:08651:547219:03+117:52
6Kovács-Marosán ÁgostonBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C58:55759:05552:04549:186219:22+118:11
 
Topán GellértPVS Pécsi Vasutas Sportkör74:588dnsdnsdns
Mézes Hunor KeveGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó42:04nc54:37nc53:16nc59:09nc
Gárdonyi ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako28:42319:523
 
 
 
M12C (7)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Štrait VilémXUSK USK Praha23:09125:54112:47116:43378:330:00
2Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:53228:50213:44213:39184:06+5:33
3Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör31:54430:17314:20415:22291:53+13:20
4Kotkowiak BartoszKOS BnO Szczecin29:19335:46515:56523:565104:57+26:24
5Šmelík DanielTJ Rapid Bratislava33:59632:55424:30724:486116:12+37:39
6Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó82:00765:42623:26617:244188:32+109:59
 
Felföldi TamásSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor33:04514:133
 
 
 
M14B (27)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Štěrba MarekXUSK USK Praha24:46136:05129:50124:311115:120:00
2Průša DominikXUSK USK Praha25:47240:42339:26524:503130:45+15:33
3Zakouřil MatyášXUSK USK Praha30:54554:48737:34326:185149:34+34:22
4Bolehovský DanielXUSK USK Praha27:54350:53646:01725:234150:11+34:59
5Salopek TihonXOXX OK RIS28:41440:09257:151524:392150:44+35:32
6Kriza Márton JánosBMG Babits Mihály Gimnázium DSE39:16945:11438:55427:286150:50+35:38
7Czyński MiłoszKOS BnO Szczecin32:13647:46533:40242:1217155:51+40:39
8Allwinger OttoTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:191061:21853:521134:3811189:10+73:58
9Titz AdamXUSK USK Praha47:401369:091041:08632:239190:20+75:08
10Baldrian TomášXUSK USK Praha38:20773:421147:44835:3012195:16+80:04
11Pawlowski LeonKOS BnO Szczecin38:34889:531657:011431:418217:09+101:57
12Timár BalázsBMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:211765:24956:091249:4620224:40+109:28
13Somogyi DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE50:281582:001360:131740:2416233:05+117:53
14Végh ZalánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE52:301686:491459:371642:3218241:28+126:16
15Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE57:371975:591265:032064:5023263:29+148:17
16Vágner GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:081292:181888:262368:3225296:24+181:12
17Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör67:152196:1219103:442462:5622330:07+214:55
18Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club92:1022109:532171:582186:2627360:27+245:15
 
Kwiatkowski OlafKOS BnO Szczecinmp109:392084:372258:0121
Kotkowiak PiotrKOS BnO Szczecin65:3920dnfmp82:4726
Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE57:1318mp56:401344:2919
Hargitai Barnabás AttilaASK Alpokalja Szabadidősport és Ködnfdnsdns39:4315
Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:291489:5817mp66:2524
Labancz BarnabásSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle89:521564:301929:327
Kjar Hemmingsen GustavFIF Hilleroed39:541164:021839:0014
Klementtinen SimoSuunta Jyväskylä49:28934:3310
Bertozzi MatteoGOLD Savosa50:421036:3713
 
 
 
M16B (23)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Craig AlvinNewcastle Orienteering Club46:03454:17439:57133:371173:540:00
2Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:23653:17240:44239:085180:32+6:38
3Bolehovský MichalXUSK USK Praha39:43254:17455:22541:357190:57+17:03
4Kula MateuszKOS BnO Szczecin38:26159:34656:24637:152191:39+17:45
5Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó47:00564:02844:07340:536196:02+22:08
6Perrin SimonNature Orientation Saint Etien43:25364:37959:431038:194206:04+32:10
7Harkavy KeeganNew England OC52:001162:42753:11442:348210:27+36:33
8Kjar Hemmingsen LukasFIF Hilleroed53:481374:351257:33844:019229:57+56:03
9Key JensenXMEL Melbourne Forest Racers51:27972:171169:511538:113231:46+57:52
10Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:001568:131063:461147:4711237:46+63:52
11Polsini PabloOLV Baselland57:501479:091556:50752:4816246:37+72:43
12Kondys JakubKOS BnO Szczecin51:421074:581378:251750:5214255:57+82:03
13Grzegorczyk MateuszKOS BnO Szczecin53:2612105:281965:331349:0212273:29+99:35
14Frison RudiASD Erebus Orientamento Vicenz68:131688:271764:231252:3515273:38+99:44
15Cieger BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE88:231887:431672:131667:1318315:32+141:38
16Mancassola SimoneASD Erebus Orientamento Vicenz124:1419117:402168:421471:2019381:56+208:02
17Nicolis GiovanniASD Erebus Orientamento Vicenz76:311797:5318192:151860:0917426:48+252:54
 
Wirén González GustavMalarruta47:36753:283dnsdns
Labancz BalázsSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle106:422059:26947:3810
Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako49:11850:3913
Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:071dns
Kiszel GergőSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle76:1214
Fracca PietroASD Erebus Orientamento Vicenzdnsdnsdnsdns
 
 
 
M18B (10)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Čech PetrBratrstvo Zdarskych vrchu57:25273:48157:08542:013230:220:00
2Svadlena MichalK.O.B. Chocen51:50191:17452:12139:562235:15+4:53
3Guarda GiacomoASD Erebus Orientamento Vicenz70:36583:56254:03250:306259:05+28:43
4Trummer KillianOLC Graz70:59691:29556:46449:535269:07+38:45
5Petersburski KrystianKOS BnO Szczecin65:07487:48361:54657:168272:05+41:43
6Takács KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE126:199151:20690:041077:0010444:43+214:21
 
Scalzotto PietroASD Erebus Orientamento Vicenz120:328dnf67:00859:199
Barta GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn75:557dnf65:21756:007
Wolfram JakobNaturfreunde Wien58:58354:52339:501
Bonek ErikNaturfreunde Wiendns71:46943:014
 
 
 
M20A (7)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Sandstad LarsFreidig Spk.72:55281:59160:52249:423265:280:00
2Bjornstad OscarFossum IF81:194108:53468:24369:055327:41+62:13
 
Fernandez Cascales PabloImperdible93:465dns85:37466:254
Eidsmo MatsFreidig Spk.55:40185:402dnsdns
Kaario ArtuSuunta Jyväskylä73:17397:21359:531
Imark VictorTullinge SK44:342
Jonsson IsakNydalens Skiklub40:541
 
 
 
M21BShort (15)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle34:10147:46234:41436:592153:360:00
2Antal PéterBMG Babits Mihály Gimnázium DSE37:23457:36831:06135:251161:30+7:54
3Allwinger HerwigTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő35:55254:57536:36643:066170:34+16:58
4Łubis MichałUKS Azymut Pabianice41:09561:26933:47340:024176:24+22:48
5Mazan BartłomiejWKS Œlšsk Wrocław53:02854:57531:20239:143178:33+24:57
6Lau Kwok SangMetropolitan Orienteering Club91:2611107:491178:091065:178342:41+189:05
 
Deubel JoergenNaturfreunde Wien44:236dns34:41449:147
Deubel JonasNaturfreunde Wiendnfdns43:098mp
Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédődns54:064dnsdns
Nagy MartinBMG Babits Mihály Gimnázium DSE67:099102:021071:429dnf
Börjesson Eriksson JoelStorviks IF55:33738:40742:315
Oszlovics ÁdámMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako36:53346:581
Deubel DirkNaturfreunde Wien47:227dns
Füleki DánielGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub67:2910
Györgyi PéterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako52:373
 
 
 
M21E (40)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Bray PeterManchester and District Orient64:34373:20144:24342:332224:510:00
2Schoning EskilOK PAN Aarhus63:15277:57245:42554:4012241:34+16:43
3Prieto Del Campo AlvaroMalarruta68:27887:38747:34744:103247:49+22:58
4Oebro EmilXOOR OK orion66:05591:361145:02446:526249:35+24:44
5Chambers TomithyPeninsula Orienteering Club69:34982:50447:49850:108250:23+25:32
6Potter AdamXBIS Bristol Orienteering Klub67:19787:52855:031449:027259:16+34:25
7Krivda MartinK.O.B. Chocen72:121294:391552:211246:195265:31+40:40
8Netuka VojtechCzech Fans78:231894:321348:01945:014265:57+41:06
9Semrad LadislavCzech Fans77:031488:50949:401156:1913271:52+47:01
10Sháněl JanK.O.B. Chocen84:032294:331448:221054:2711281:25+56:34
11Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako83:072193:391253:531358:4915289:28+64:37
12Grote AndreasOLC SKOG FRIBOURG86:0623106:541764:001671:3721328:37+103:46
13Hector DavidSnättringe SK88:0124109:501871:011765:1518334:07+109:16
14Guasina CosimoASD Erebus Orientamento Vicenz110:3528131:401975:391971:5122389:45+164:54
 
Melsom BorgerFossum IF77:261582:54545:506mp
Pesek OndrejK.O.B. Chocen79:481999:4616mp56:3514
Melsom SigurdFossum IF81:2720dnsdnsdnf
Suter NikOLG Cordoba Rütihof102:0527dnf89:112280:0924
Rinnbäck JonasOK Ravinen - Nacka119:4129dnfdnsdnf
Fellbaum ThomasManchester and District Orient74:5913dnf43:26152:389
Zsebeházy IstvánMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakodnf89:0710dnfdns
Tóth Károly ifj.VTC Veszprémi Tájfutó Clubdnsdns79:462177:5223
Gardner WilliamOctavian Droobers63:04182:59643:422
Györgyi PéterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako90:172659:561569:1619
Börjesson Eriksson JoelStorviks IFdnfmp
Navratil SimonCzech Fans65:14479:543
Nankervis BrodieXJOC JWOC Team 2018 Australia67:106dns
Deubel DirkNaturfreunde Wien79:422091:1425
Oszlovics ÁdámMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako74:091869:1720
Miavecz BalázsMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako69:5710
Genar JeremyTROL Belgium77:4316
Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:3725
Granqvist EmilOK Ravinen - Nacka42:091
Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:4911
Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:0410
Bligard Per-akeGöteborg-Majorna OK78:0417
Kain GergelyMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako60:5017
Gábor JózsefPAK Paksi Sportegyesület59:4816
Greg Ahlswede146:3520
Maksimovic NikolaXORT OT RTANJdnsdnsdnsdns
 
 
 
M35BShort (16)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Kálmán PéterBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C29:49150:06135:51129:401145:260:00
2Ács GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:56451:08240:39237:485172:31+27:05
3Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület39:30352:38344:15337:586174:21+28:55
4Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo44:37564:34456:02637:354202:48+57:22
5Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport47:37767:19544:37443:598203:32+58:06
6Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem Sport48:46874:02672:28747:1610242:32+97:06
 
Kracht JesperCopenhagen Policempmpmp112:3211
Baklid BjoernXKON Konnerud IL52:29955:33546:189
Honfi GáborESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó38:56237:173
Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club44:40643:067
Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület94:148
Bujdosó IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:302
Honfi Gábor ifj.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédődnf
Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási91:547
Kovács JózsefESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozódns
Avramovic DejanOrienteering Team Kosutnjak, Bdnsdns
 
 
 
M40 (11)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Weibl ZoltánSFC Széchenyi István Egyetem Sport55:58376:51156:22146:402235:510:00
2Salopek TihomirXOXX OK RIS51:00277:38356:54256:355242:07+6:16
3Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:18992:04564:30463:477309:39+73:48
4Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C75:33798:59667:34573:5211315:58+80:07
5Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE70:366103:15775:02871:0010319:53+84:02
6Vályi GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn86:088104:43874:58767:569333:45+97:54
7Minto RobertIndiana Crossroads Orienteerin68:045158:47987:56964:568379:43+143:52
 
Svadlena PavelK.O.B. Chocen50:10187:094mp55:304
Zakouřil VáclavXUSK USK Prahampmp73:09652:073
Kiszel SándorSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle77:12256:58344:211
Koponen VilleLynx61:05461:036
 
 
 
M45 (21)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Perrin EricNature Orientation Saint Etien45:281146:57134:51231:301158:460:00
2Nymalm SörenXPRG Pargas IF38:08347:46233:44140:587160:36+1:50
3Eidsmo TomasFreidig Spk.34:09147:56349:081434:193165:32+6:46
4Paróczi ZsoltTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő41:22763:461339:16436:034180:27+21:41
5Riley WyattDelaware Valley Orienteering A41:04660:31942:00737:305181:05+22:19
6Baldrian PetrSK Praga39:52457:05738:48350:4415186:29+27:43
7Kaario KimmoSuunta Jyväskylä45:511257:58844:02841:369189:27+30:41
8Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület44:27861:531144:51942:0111193:12+34:26
9Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:31965:101447:221039:416196:44+37:58
10Báder AttilaMAT Mazsola Tájfutó és Természetba55:261680:271547:471243:5312227:33+68:47
11Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület47:231397:551747:371141:108234:05+75:19
12Bolehovský PavelXUSK USK Praha71:111762:061262:281648:1013243:55+85:09
13Kodejš ZdeněkXUSK USK Praha83:341994:411679:481763:0116321:04+162:18
 
Craig StephenNewcastle Orienteering Club37:372mp39:20533:462
Csankovszki TiborSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor53:071555:58641:456
Tero SalonenHauhon Sisu44:511061:281047:5013
Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo51:201456:501541:4810
Mulder Nicholas40:49553:424
Määttänen PekkaEspoon Suunta50:0914
Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási53:515
Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület76:4518
 
 
 
M50 (34)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Ivarsson JohanFreidig Spk.31:08244:09132:27134:121141:560:00
2Gassner FerriNaturfreunde Wien31:17355:31533:05236:472156:40+14:44
3Šmelík JurajTJ Rapid Bratislava33:04651:02434:28438:164156:50+14:54
4Haanpää TuomoXTMP Tampereen Pyrintö31:55447:11235:20542:477157:13+15:17
5Johannesson ThomasRonneby Orienteringsklubb29:16149:45334:04350:0113163:06+21:10
6Vandas LudekXOBV OOB Vamberk38:50963:39840:191241:306184:18+42:22
7Borsting JensSilkeborg OK38:48870:141237:54745:2910192:25+50:29
8Simonsen BoFIF Hilleroed47:161466:46938:43840:385193:23+51:27
9Bobach ErikSilkeborg OK37:37757:46643:081355:5018194:21+52:25
10Sonnichsen KellOK PAN Aarhus41:181160:35745:451652:4017200:18+58:22
11Křivda IvanSportovní klub hasičů KH kraje43:511369:001139:591150:0814202:58+61:02
12Melsom TerjeFossum IF48:121675:271549:591848:3112222:09+80:13
13Oebro DennisXTIS Tisvilde Hegn OK52:311773:421452:531971:0424250:10+108:14
14Fernández Arriaga José FelicianoImperdible58:322194:222147:261756:5719257:17+115:21
15Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C65:4522156:122269:012281:5925372:57+231:01
 
Marclay BlaiseCA Rosé52:481884:4720103:4423mp
Moller AnkerSilkeborg OK53:111981:3918dnf64:4723
Kjar MortenSilkeborg OK41:491270:491339:5810dns
Borge PedersenEK Egyesületen kívüli68:011044:591559:1021
Bonek PeterNaturfreunde Wien32:30536:41637:303
Pryjma TomaszFunexsports77:321662:4120dns
Weiler ZsoltMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba78:361739:57943:509
Rigby RichardCleveland Orienteering Klub74:542364:3621mp
Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület53:332084:3219
Ollia MattilaMS Parma43:1714
Lovas ZoltánEK Egyesületen kívüli64:2822
Mohácsy Tamás dr.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:5510
Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle51:4615
Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:1011
Heir MortenFossum IF52:0916
Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport47:3615
Mattila OlliMS Parma43:018
Jonsson SörenNydalens Skiklub57:3220
Termansen MichaelOK SYDdnsdnsdnsdns
 
 
 
M55 (20)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Key WarrenXMEL Melbourne Forest Racers31:27156:33532:09130:581151:070:00
2Imark RikardTullinge SK33:49250:22234:46232:523151:49+0:42
3Hastad NilsFossum IF37:16349:01138:18537:044161:39+10:32
4Tuomisto JuhaVaasan Suunnistajat37:57457:39735:06332:202163:02+11:55
5Aebersold Christianol.biel.seeland38:19554:34339:32637:476170:12+19:05
6Börjesson BoStorviks IF42:08755:44443:19739:349180:45+29:38
7Partanen TimoRasti-Hyry41:30661:001035:25444:0612182:01+30:54
8Tóth KárolyVTC Veszprémi Tájfutó Club43:50858:15845:14938:007185:19+34:12
9Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK46:32957:18644:31840:1011188:31+37:24
10Wirén MikaelMalarruta47:251058:31954:231139:078199:26+48:19
11Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport60:441193:141175:071386:1318315:18+164:11
12Wald FrantisekSK Praga86:5314133:031492:431578:5817391:37+240:30
13Nicolis ValentinoASD Erebus Orientamento Vicenz109:2116125:311397:351694:2219426:49+275:42
 
Westin KjellPorsgrunn Orienteringslag68:0912dns49:481040:0010
Potter DavidXBIS Bristol Orienteering Klub88:3115105:3612dnf96:1120
Jaffe DavidXMEL Melbourne Forest Racersdnsdns82:301460:5814
Griffiths AdrianNorth West OC73:041373:041260:5915
Pezzati FilipoSCOM Mendrisiomp72:1716
Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor59:1113
Hugosson RogerXSND Sundsvalls OK37:275
 
 
 
M65 (7)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Vitéz LászlóSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor28:52142:40113:42140:256125:390:00
2Tüskés GyörgyEK Egyesületen kívüli30:18247:01319:02639:505136:11+10:32
3Holm JohnOK PAN Aarhus35:47343:17213:45245:277138:16+12:37
4Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn36:53467:42415:30436:033156:08+30:29
5Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor36:59593:44515:03337:414183:27+57:48
 
Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület45:036mp15:58529:351
Erdélyi Tibor33:472
 
 
 
M70 (10)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor25:36138:36415:42133:074113:010:00
2Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:25337:34317:23429:092113:31+0:30
3Gombkötő Péter dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:05439:21517:03328:121116:41+3:40
4Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:13836:13215:43230:343119:43+6:42
5Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:26549:49720:30638:017140:46+27:45
6Witzig HansEK Egyesületen kívüli34:53764:10817:27535:055151:35+38:34
7Kéri Gerzson FerencSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor34:22641:09628:07848:019151:39+38:38
8T.Nagy SándorSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor43:04972:02932:37937:126184:55+71:54
 
Friedrich VilmosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai Cdnsdns21:29743:268
Bogdanovits AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület25:47233:351
 
 
 
M75 (4)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Marton PéterEK Egyesületen kívüli45:19343:52126:44129:512145:460:00
2Sandstad JardarSelbu OK27:42157:06339:53327:451152:26+6:40
3Pavlovics György dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz43:08248:49238:35232:343163:06+17:20
 
Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:274
 
 
 
M80 (1)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Haberkorn DidierNature Orientation Saint Etien40:56171:14145:38139:371197:250:00
 
 
 
W10D (5)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Zakouřilová KláraXUSK USK Praha27:53133:57335:39125:251122:540:00
2Pabich HannaUKS Azymut Pabianice44:18232:29269:43237:182183:48+60:54
3Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó99:52343:58573:51359:393277:20+154:26
 
Vörös JúliaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási26:121
Vörös SáraHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási39:184
 
 
 
W12C (13)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Baldrianová EvaXUSK USK Praha31:35527:28114:51214:51188:450:00
2Kula MajaKOS BnO Szczecin23:28228:17218:52421:00491:37+2:52
3Salopek DorjaXOXX OK RIS23:27133:18314:25123:40894:50+6:05
4Baracsi LénaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:26339:37517:03318:322100:38+11:53
5Balázs RékaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE40:12835:14426:151022:517124:32+35:47
6Szakál-Biró SáraVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn44:41948:59922:57622:436139:20+50:35
7Craig RebeccaNewcastle Orienteering Club29:31464:431325:12920:453140:11+51:26
8Bors LillaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE36:11764:321227:131136:0911164:05+75:20
9Kovács-Marosán NádjaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C100:121157:061134:011247:0612238:25+149:40
 
Key MillaXMEL Melbourne Forest Racers32:13650:421023:078mp
Haanpää VenlaXTMP Tampereen Pyrintö51:251047:328dns22:065
Tóth BettiSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle47:00719:32527:209
Parádi EszterEK Egyesületen kívüli45:35623:03731:3810
 
 
 
W14B (14)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Štraitová JolanaXUSK USK Praha25:01431:59124:50230:193112:090:00
2Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:53335:07422:26130:022112:28+0:19
3Malečková HanaXUSK USK Praha23:44234:44328:56531:184118:42+6:33
4Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület25:05544:24925:23324:161119:08+6:59
5Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület21:44133:33233:49933:095122:15+10:06
6Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:49638:11529:37634:127127:49+15:40
7Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület29:01939:26628:33434:548131:54+19:45
8Aschermannová KláraXUSK USK Praha26:23740:14742:391233:396142:55+30:46
9Beranová HanaXUSK USK Praha33:141143:57830:52743:109151:13+39:04
10Kaario SaaraSuunta Jyväskylä43:421360:411038:081049:4112192:12+80:03
11Baracsi HannaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő46:381476:011240:341143:4610206:59+94:50
12Urban AnetaUKS Traper Złocieniec27:09883:201346:351354:4013211:44+99:35
13Kodejšová MarkétaXUSK USK Praha40:291262:241132:01889:3014224:24+112:15
14Kopecka ValentynaXUSK USK Praha32:461084:3014124:261445:0111286:43+174:34
 
 
 
W16B (27)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako29:30138:54130:41229:252128:300:00
2Czakó BoglárkaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako32:27540:52330:02129:041132:25+3:55
3Eidsmo MariFreidig Spk.30:35239:55232:44336:0313139:17+10:47
4Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:32344:54435:39631:375143:42+15:12
5Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör33:50650:00833:31433:326150:53+22:23
6Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület41:281545:32637:40930:213155:01+26:31
7Gröll AnnaOLC Graz31:53454:251336:30834:008156:48+28:18
8Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:57748:42741:171335:5812159:54+31:24
9Takács SzilviaSIR Sirályok Sportegyesület36:391045:27544:491635:3111162:26+33:56
10Aschermannová TerezaXUSK USK Praha35:05960:491835:26533:457165:05+36:35
11Divin JuditSAS Silvanus Sportegyesület38:351252:191139:451138:4514169:24+40:54
12Nagy ZsófiaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo43:471653:041240:041235:2910172:24+43:54
13Kelevitz VirágBMG Babits Mihály Gimnázium DSE44:431759:331736:22734:379175:15+46:45
14Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako34:48861:101938:001042:0317176:01+47:31
15Titzová AdélaXUSK USK Praha40:431358:241652:502341:0315193:00+64:30
16Scalzotto AnnaritaASD Erebus Orientamento Vicenz50:262151:031053:382441:1816196:25+67:55
17Baracsi LucaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:541472:372252:222252:5322218:46+90:16
18Busato FrancescaASD Erebus Orientamento Vicenz54:122361:332048:121956:2224220:19+91:49
19Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo50:512280:062442:161548:1920221:32+93:02
20Nagy GertrúdBMG Babits Mihály Gimnázium DSE49:432070:112149:342177:1125246:39+118:09
21Berounská AnnaXUSK USK Praha68:102476:182379:552548:4021273:03+144:33
 
Kastner MayaNaturfreunde Wienmp50:54941:221431:284
Przeszłowska HannaUKS Traper Złocieniec46:5418dnf49:192045:1018
Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör48:421958:2115mp55:5823
Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:061156:531447:4318
Bertozzi GiuliaGOLD Savosa46:511745:2719
Riley OrianaDelaware Valley Orienteering Amp
 
 
 
W18B (7)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Johannesson HannaRonneby Orienteringsklubb43:54261:08153:38350:301209:100:00
2Iván EszterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako50:04369:58251:43153:524225:37+16:27
3Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:50182:26452:59250:582230:13+21:03
4Borhegyi TeodóraBMG Babits Mihály Gimnázium DSE57:09482:19366:34551:563257:58+48:48
 
Kiss Dóra EszterBMG Babits Mihály Gimnázium DSEdns115:48658:39481:475
Deptulska MariaFunexsportsmpdns
Polsini ChiaraOLV Basellanddnf93:505
 
 
 
W20A (9)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Börjesson Eriksson JennieStorviks IF47:04353:36136:52140:371178:090:00
2Simonsen SiriFIF Hilleroed46:41165:08239:58249:352201:22+23:13
3Kopecka JohanaXUSK USK Praha59:02574:34452:11470:454256:32+78:23
4Kašparová AdélaXUSK USK Praha57:244110:39652:05350:013270:09+92:00
 
Envall EbbaIk Hakarpspojkarna68:317dnsdnfmp
Klemettinen KaisaSuunta Jyväskylä46:54268:14353:475mp
Crespo InmaIndividuals/No club60:576dnsdnf71:545
Deptulska MariaFunexsports76:175
Haanpää KaisaXTMP Tampereen Pyrintödns
 
 
 
W21BShort (15)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Mezei AnikóFSC Futárok Sport Club43:40242:13242:01345:503173:440:00
2Mazan AleksandraUKS Traper Złocieniec43:08154:04538:44144:022179:58+6:14
3Tóth KrisztinaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:07451:46339:21246:144181:28+7:44
4Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C47:29841:57153:30949:015191:57+18:13
5Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő44:00353:14443:24451:456192:23+18:39
6Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C46:45760:01850:25754:218211:32+37:48
7Molnár AnnaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE51:211059:10745:27555:419211:39+37:55
8Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C49:23960:37950:38853:047213:42+39:58
9Allwinger TündeTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:371155:37648:44675:2410237:22+63:38
 
Van Rooy SilkeTROL Belgium67:0012
Dékány Szilvia dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo46:026
Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo44:425
Oebro LeneXTIS Tisvilde Hegn OK70:1213
Imark CeciliaTullinge SKdnf
Allen RachelXJOC JWOC Team 2018 Australia43:011
 
 
 
W21E (16)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Baldrianová BarboraXUSK USK Praha59:43572:55159:06150:113241:550:00
2Key NatashaXMEL Melbourne Forest Racers54:09281:23471:10549:342256:16+14:21
3Pabich MariaUKS Azymut Pabianice62:49875:41264:04356:416259:15+17:20
4Antoaneta DyaksovaKarlak Smolyan54:34394:00665:21453:384267:33+25:38
5Westin EmiliePorsgrunn Orienteringslag60:02698:06890:551055:215304:24+62:29
6Westin KjerstiPorsgrunn Orienteringslag69:001197:32777:06764:3910308:17+66:22
 
Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako62:01778:293mp57:197
Bergander GabriellaEksjö SOK72:1213dns63:33258:088
Steer LanitaXJOC JWOC Team 2018 Australia56:474mpdns59:169
Dowling AnnaXELI Wellington Ranges Orienteering62:498dnf85:20975:3511
Mane LilandEK Egyesületen kívüli84:47580:088mp
Von Krusenstierna ElinaOK Kare70:441273:266
Neumann KrystalXJOC JWOC Team 2018 Australia44:431dns
Sprod OliviaTintookies Orienteering Club65:5310
Hugosson AliceXIKL IFK Lidingö SOK46:281
Borge Mari-AnnXFOS Fossum IFdns
 
 
 
W40 (4)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Kaario KatjaSuunta Jyväskylä34:52150:25138:39226:141150:100:00
2Zakouřilová HelenaXUSK USK Praha41:44258:58243:33339:084183:23+33:13
 
Bánki JusztinaSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle63:12335:32131:472
Bertozzi ElenaGOLD Savosa51:08437:223
 
 
 
W45 (23)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Nymalm SannaXPRG Pargas IF22:35133:15125:58532:157114:030:00
2Křivdová LenkaSportovní klub hasičů KH kraje28:39535:32224:56329:191118:26+4:23
3Jensen Rikke HolmHorsens OK27:17239:58423:08130:244120:47+6:44
4Haanpää KatiXTMP Tampereen Pyrintö30:12938:56326:58730:113126:17+12:14
5Riley AngelicaDelaware Valley Orienteering A28:58647:161128:28834:138138:55+24:52
6Craig MartinaNewcastle Orienteering Club27:33341:00641:561431:296141:58+27:55
7Čechová ZuzanaBratrstvo Zdarskych vrchu30:501146:251029:49939:339146:37+32:34
8Perrin OdileNature Orientation Saint Etien28:28443:54831:301044:4613148:38+34:35
9Vandasova MarketaXOBV OOB Vamberk30:461046:06947:491829:572154:38+40:35
10Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:471554:471346:531745:5214187:19+73:16
11Thys RenateCA Rosé43:541663:391446:091660:0016213:42+99:39
 
Suter JudithOLG Cordoba Rütihof33:3412dnsdns41:3611
Šmelíková BarboraŠK VAZKA Bratislava50:391866:591536:2511mp
Imark KerstinTullinge SK29:08743:14724:112dns
Kracht ElinCopenhagen Police30:06840:20526:556dns
Westin LenkaPorsgrunn Orienteringslag46:5817dns37:151255:1015
Deininger RitaOLG St. Gallen52:1419dns61:5017
Barnáné Szabó IrénSZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle40:251344:1412
Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club35:441340:5110
Wiklund Berit SofieNydalens Skiklub25:57431:075
Polsini PriskiOLV Baselland37:541453:5312
Kahanpää HannaEspoon Suunta66:1018
Bonek ClaudiaNaturfreunde Wien44:3515
 
 
 
W50 (19)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Eidsmo Gro SandstadFreidig Spk.19:50141:46424:06126:251112:070:00
2Simonsen SandraFIF Hilleroed25:51438:05133:05631:113128:12+16:05
3Hancock SueXELI Wellington Ranges Orienteering26:19541:20331:44539:085138:31+26:24
4Aebersold Gabyol.biel.seeland30:28839:08226:16348:417144:33+32:26
5Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület33:35950:21638:55759:3511182:26+70:19
6Tóth KárolynéVTC Veszprémi Tájfutó Club72:0114108:20963:411376:2612320:28+208:21
7Blacklock BrendaIndiana Crossroads Orienteerin47:0913147:001060:181290:0613344:33+232:26
 
Turcsánné Cseh ErzsébetPVS Pécsi Vasutas Sportkör30:05749:30531:134dns
Kjar Hemmingsen BenteFIF Hilleroed33:421048:261158:4110
Rigby CarolynCleveland Orienteering Klub38:321139:59851:188
Von Krusenstierna AnnaOK Kare25:34225:18241:056
Oebro LeneXTIS Tisvilde Hegn OK89:278dnsdnf
Joergensen Mette VoldumXSIL Silkeborg OK77:28745:38954:159
Heggedal IsaXKON Konnerud IL25:50345:481032:504
Ujvári GyörgyiGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:4412
Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:486
Jonsson MariaNydalens Skiklub29:042
Csillag VeraPVM Pécsi Vörös Meteor SKdnsdnsdnsdns
Termansen HelleOK SYDdnsdnsdnsdns
 
 
 
W55 (8)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Hansen DortheSilkeborg OK22:31131:41122:29336:291113:100:00
2Kymäläinen MarittaTampereen Pyrinto24:22239:55221:53238:062124:16+11:06
3Jurvakainen TuijaRasti-Hyry30:39346:23418:38145:523141:32+28:22
 
Simonsen IngerSilkeborg OK39:53445:523dnsdns
George AndreaNorth Texas Orienteering Assoc43:25679:297mp64:244
Potter CarolineXBIS Bristol Orienteering Klub49:58764:20634:236dns
Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:39563:44523:444mp
Griffiths KayeNorth West OC64:26831:505129:595
 
 
 
W65 (8)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:36142:41324:09127:421119:080:00
2Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:23234:22126:12238:275131:24+12:16
3Fischer MáriaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő37:31378:07635:24438:244189:26+70:18
 
Szuromi ImrénéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:00449:554mp34:142
Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn33:553
Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor36:233
Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási66:005
Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási42:212
 
 
 
OpenBeginner (25)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Berounská AdélaXUSK USK Praha31:25144:35533:07423:104132:170:00
2Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE47:20337:43126:59231:4410143:46+11:29
3Harkavy BredNew England OC62:341069:211039:26823:003194:21+62:04
4Divin AnnaXAYL Ady Líceum SC61:46976:061348:171137:3815223:47+91:30
5Végh Albert VinceBMG Babits Mihály Gimnázium DSE47:52572:101268:571635:0213224:01+91:44
 
Madarassy ViolaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C125:331483:2814mp34:0112
Domján BotondPVS Pécsi Vasutas Sportkör64:4711mp49:301233:0811
Péley HannaPVS Pécsi Vasutas Sportkör64:5412mp61:001558:4519
Bari TommasoASD Erebus Orientamento Vicenz57:057dns39:19742:0517
Kovács ZsuzsaKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport59:56888:4915dns30:468
Varga EmmaEK Egyesületen kívüli45:01621:52120:532
Szuhán RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:56348:161031:269
Riley OrianaDelaware Valley Orienteering A56:50829:42324:395
Nánási KrisztinaEK Egyesületen kívüli61:49933:40529:027
Ryan SandboEK Egyesületen kívüli70:231138:24625:096
Mezei GrétaFSC Futárok Sport Club48:00652:12739:459
Érsek-P. IldikóESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó37:24236:2714
Tőzsérné Pehik AnitaSFC Széchenyi István Egyetem Sport57:121354:1918
Granqvist AnnOK Ravinen - Nacka19:531
Nagy AnikóEK Egyesületen kívüli38:4216
Antal IstvánBMG Babits Mihály Gimnázium DSE60:5514
Tőzsérné Petrik AnitaSFC Széchenyi István Egyetem Sport85:3513
Horváth MihályEK Egyesületen kívüli44:164
Diaksov IvanKarlak Smolyan42:132
Hidas SánsorSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye47:454
 
 
 
OpenAdvanced (48)
PlNameClubS1S2S3S4TimeDiff.
1Györgyi ÁbelMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako35:12438:04355:17531:362160:090:00
2Dalakov GeorgiSarnena Gora33:33247:57657:21748:1613187:07+26:58
3Juhos GyörgyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:271349:25856:55647:3211202:19+42:10
4Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye70:061948:54765:171044:5110229:08+68:59
5Polsini FrancoOLV Baselland42:051039:564107:541947:3712237:32+77:23
6Prieto Garcia Jose ManuelMalarruta49:361555:25983:421362:1022250:53+90:44
7Dowling MichaelXELI Wellington Ranges Orienteering55:361664:371092:491852:2316265:25+105:16
8Gaál BorbálaEK Egyesületen kívüli61:561877:071389:361758:2420287:03+126:54
9Badis Anissa ZsófiaSFC Széchenyi István Egyetem Sport86:002389:0715114:392077:1426367:00+206:51
10Jiri AugustaXUSK USK Praha132:3725127:5216233:402266:0323560:12+400:03
 
Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut97:192470:1311mp51:0614
Del Campo Campos CristinaMalarruta49:0814mp86:221561:5621
Sramkó RékaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye75:1721dnsdnsdns
Guijo Marta33:463dns44:20331:413
Kovács BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkör41:17836:241dnsdns
Dalakova MarinaSarnena Gora70:0720mpmpdns
Cascales Nicolás Maria JesúsImperdible83:3922dnsdnf88:2627
Farnes Hansen KimLierbygda o-lag47:4512dns39:148
Granqvist MichaelOK Ravinen - Nacka38:13643:47239:319
Hennum GunhildLierbygda o-lag42:191173:0012mp
Tóth ÁgnesMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba86:061455:1018
Deininger RitaOLG St. Gallendnsmp
Bozán GyörgyHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K128:412169:1125
Ács GergelyZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut77:4214dnf
Zsigmond VandaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl49:54429:121
Svensk Per-OlofStora Tuna OK38:13634:225
Grangvist AnnOK Ravinen - Nacka38:125mp
Wiklund JoNydalens Skiklub59:38935:506
Svensk KarinStora Tuna OK41:27935:587
Domján TamásPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:444
Bonek ClaudiaNaturfreunde Wien51:0614
Ruoholla RistoMS Parma65:3611
Novai ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle31:011
Diaksov IvanKarlak Smolyanmp
Leonidova AlisaEK Egyesületen kívülimp
Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:4719
Iván LászlóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C68:5724
Tiefenböck RitaNaturfreunde Wien53:3217
Samantha GlowackiEK Egyesületen kívüli75:4712
Turcsán JánosPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:008
Kocsik ÁrpádEK Egyesületen kívüli38:032
Jari KymäläinenEK Egyesületen kívüli42:455
Ida Simone KjaerXSIL Silkeborg OKdnf
Fosser PerEK Egyesületen kívülimp
Johannesson SusanneRonneby Orienteringsklubb59:0717
Granqvist EmilOK Ravinen - Nacka34:471
Pataki VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör86:5316
Pisto RioholaMS Parmadns