JWOC Tour 2018H 2018.07.09. 23:21
Dél-Alföldi Tájfutó Napok
Entries by clubs - All stagescreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
833XAYL Ady Líceum SC (1)ROM
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1248Divin Anna702118619Open Beginner
 
 
1860ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1292Hargitai Barnabás Attila049090907M14B33:0039:0029:0042:00
 
 
84423ASD Erebus Orientamento Vicenz (11)ITA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1404Fracca Pietro2018544M16B104:008:0010:0046:00
2405Guasina Cosimo2009729M21E32:0047:0031:0049:00
3406Nicolis Valentino210392M5535:0074:0071:001:00
4407Busato Francesca2018547W16B79:0075:00105:0082:00
5408Guarda Giacomo2018508M18B57:009:0016:0018:00
6409Nicolis Giovanni2021337M16B68:0014:0014:0012:00
7410Scalzotto Pietro2018539M18B53:003:0012:0014:00
8411Bari Tommaso7300250Open Beginner
9412Frison Rudi2018541M16B100:0024:0046:0036:00
10413Mancassola Simone2018550M16B90:0032:0038:0040:00
11414Scalzotto Annarita2018538W16B59:0093:0089:0076:00
 
 
27BMG Babits Mihály Gimnázium DSE (21)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1107Antal Péter96307545M21BShort1:0026:0019:0021:00
2108Boka György7646043M4064:0039:0040:0034:00
3109Molnár Anna911542W21BShort19:0074:008:0038:00
4110Borhegyi Teodóra018200105W18B73:0014:0066:0013:00
5111Kiss Dóra Eszter00307718W18B77:008:0058:005:00
6112Kriza Márton János042111505M14B31:0051:0039:0054:00
7113Takács Kristóf00206318M18B55:005:0014:006:00
8114Nagy Gertrúd03307544W16B71:0089:0099:0098:00
9115Konzili Kristóf04255M14B41:0047:003:0038:00
10116Barlai Dániel041543M14B25:0015:0011:0048:00
11117Végh Zalán041541M14B1:003:0033:006:00
12118Kelevitz Virág041396298W16B61:0063:0061:0090:00
13119Nagy Martin982111545M21BShort17:0030:007:0015:00
14120Cieger Bálint0246044M16B102:0044:0026:0030:00
15121Somogyi Dániel05251M14B37:0041:0043:0014:00
16122Balázs Réka06W12C21:0016:0036:006:00
17123Timár Balázs04248M14B45:0031:0047:0034:00
18124Hetényi Barnabás05Open Beginner
19125Bors Lilla06W12C25:0024:0024:0016:00
20126Bors Bertalan08M10D12:0011:002:0011:00
21127Végh Albert Vince07Open Beginner
 
 
83334Bratrstvo Zdarskych vrchu (2)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1332Čechová Zuzana980334W4538:0032:0037:0071:00
2333Čech Petr8656540M18B43:0015:0018:0012:00
 
 
2087XBIS Bristol Orienteering Klub (3)GBR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1305Potter David7201290M5567:0052:0093:0033:00
2306Potter Adam8628551M21E26:0029:003:0047:00
3307Potter Caroline9200769W5517:0030:0012:0014:00
 
 
35BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C (15)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1128Biró Aletta4745481W6551:0047:0042:001:00
2129Biró Fruzsina741391609W21BShort9:0090:0016:0034:00
3130Friedrich Vilmos464502M7041:0020:0020:0012:00
4131Hegedüs Ágnes498304999W6535:0039:0030:0013:00
5132Kálmán Péter73888335M35BShort26:0011:0041:0019:00
6133Lux Iván46888336M7035:0012:0040:006:00
7134Madarassy Anikó73505279W21BShort17:0070:0022:0042:00
8135Madarassy Pál762056170M4066:0051:0034:0022:00
9137Urbán András60232759M505:0054:0047:0027:00
10138Hajas Csilla64233618W5038:00
11139Kovács-Marosán Nádja071396281W12C17:0012:0040:0018:00
12140Burian Hana692067297W4530:0028:0033:0043:00
13141Kovács-Marosán Ágoston09222979M10D16:007:0016:0015:00
14142Madarassy Viola081396290W10D24:0023:0024:0027:00
15542Marosán Ágnes778182244W21BShort11:0088:0020:0040:00
 
 
80717CA Rosé (2)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1320Thys Renate1970128W4546:0046:0049:0053:00
2321Marclay Blaise1967702M5023:0022:0043:0063:00
 
 
84806Cleveland Orienteering Klub (2)GBR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1453Rigby Richard438254M5025:007:0061:00
2454Rigby Carolyn438260W5062:0075:0018:00
 
 
83797Copenhagen Police (2)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1363Kracht Elin2058314W4540:0042:0053:0069:00
2364Kracht Jesper2058313M35BShort18:0021:0053:007:00
 
 
83630Czech Fans (3)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1340Netuka Vojtech8656727M21E44:0021:0021:0057:00
2341Navratil Simon8644884M21E36:0039:00
3342Semrad Ladislav8053577M21E18:007:0011:0041:00
 
 
84307Delaware Valley Orienteering A (3)USA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1401Riley Wyatt8090773M4536:0086:0014:0020:00
2403Riley Angelica8010570W4536:0044:0039:0047:00
3532Riley Oriana8100302W16B109:00109:00109:00104:00
 
 
23EK Egyesületen kívüli (6)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1101Gaál Borbála0046137Open Advanced
2103Kocsik Dávid00M10D18:003:0012:005:00
3104Marton Péter00339823M755:0030:0024:0027:00
4105Tüskés György00307582M6510:0044:0010:0042:00
5106Witzig Hans007609M7033:0024:0028:004:00
6601Horváth MihályOpen Beginner
 
 
100015Eksjö SOK (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1545Bergander Gabriella8487432W21E16:005:0024:0050:00
 
 
100001Espoon Suunta (2)
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1603Kahanpää Hanna345435W4541:00
2604Määttänen Pekka345409M458:00
 
 
100009ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó (3)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1503Honfi Gábor505216M35BShort24:003:00
2622Kovács József700005M35BShort23:00
3635Érsek-P. Ildikó45471Open Beginner
 
 
83927FIF Hilleroed (6)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1386Simonsen Bo896954M5041:0038:0049:0029:00
2387Kjar Hemmingsen Gustav1395515M14B29:0051:0010:00
3388Simonsen Siri8626182W20A6:00102:0046:007:00
4389Kjar Hemmingsen Bente2035226W5052:0093:0024:00
5390Simonsen Sandra1406285W5056:0053:0085:0034:00
6489Kjar Hemmingsen Lukas8010702M16B82:006:0042:0032:00
 
 
83831Fossum IF (6)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1379Bjornstad Oscar7120299M20A5:004:004:007:00
2380Melsom Borger942803M21E28:0035:0055:0051:00
3381Heir Morten9701150M5047:00
4382Melsom Terje641106M5015:0034:0011:0021:00
5383Melsom Sigurd961606M21E50:0041:0051:007:00
6384Hastad Nils581607M5551:0056:0061:0041:00
 
 
1489XFOS Fossum IF (1)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1249Borge Mari-AnnW21E36:00
 
 
84758Freidig Spk. (6)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1446Eidsmo Mari7130403W16B99:0097:0093:0062:00
2447Eidsmo Gro Sandstad451094W5054:0035:0081:0016:00
3448Eidsmo Tomas7190869M4528:0088:004:0012:00
4449Sandstad Lars8083518M20A7:006:008:005:00
5450Eidsmo Mats7070500M20A1:002:0014:009:00
6451Ivarsson Johan44635M507:0028:0013:0045:00
 
 
83617Funexsports (2)POL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1338Deptulska Maria2035194W20A96:0042:0011:00
2339Pryjma Tomasz888961M5040:0051:0057:00
 
 
232FSC Futárok Sport Club (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1543Mezei Anikó7745167W21BShort1:0080:004:0030:00
 
 
1859GTC Gerecse Tájfutó Club (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1291Bordács Krisztián058050801M14B21:0023:007:0018:00
 
 
100006GOLD Savosa (3)ITA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1236Bertozzi Elena8355555W4052:006:00
2156Bertozzi Giulia8077777W16B81:0088:00
3482Bertozzi Matteo8377777M14B17:0028:00
 
 
231GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó (5)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1231Mézes Tibor Sólyom748180474M4050:0041:0030:0042:00
2232Mézes Botond Csegő078070327M12C54:0048:0014:0035:00
3233Mézes Emese Csenge118211112W10D22:0027:0026:0029:00
4234Fülöp Álmos Huba032026841M16B72:0018:0036:0050:00
5235nc Mézes Hunor Keve138131110M10D4:0013:008:0013:00
 
 
1614GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo (8)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1279Szitter Attila678636779M4520:0030:006:00
2280Nagy Zsófia028042202W16B103:00103:0063:0096:00
3281Barta Regina02337808W16B77:0099:0095:00
4282Nagy József742111508M35BShort6:009:0033:0011:00
5283Baji Boglárka02337890W16B73:0059:00101:00102:00
6284Gyurina Judit05232806W14B18:0025:0011:0042:00
7630Dékány Szilvia dr.8090789W21BShort5:00
8631Dékány Andrea8041187W21BShort23:00
 
 
85890Göteborg-Majorna OK (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1475Bligard Per-ake811028M21E16:00
 
 
100007GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub (2)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1618Füleki Dániel233558M21BShort31:00
2634Ujvári Györgyi2022210W5046:00
 
 
100010Hauhon Sisu (1)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1511Tero Salonen1304169M4546:0062:0034:00
 
 
63MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako (16)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1102Kálmán Tamara008021105W16B89:0071:0091:0080:00
2147Györgyi Péter898645185M21E42:0041:0031:00
3148Györgyi Péter898645185M21BShort24:00
4149Kisvölcsey Ákos721211212M21E4:0027:0037:005:00
5150Oszlovics Ádám8546031M21BShort29:0014:00
6151Oszlovics Ádám8546031M21E19:0037:00
7152Zsebeházy István858646368M21E60:0045:0049:009:00
8153Kain Gergely787203258M21E59:00
9154Zempléni Lilla031841194W16B63:00105:0071:0066:00
10155Kézdy Borbála977970817W21E12:0017:0044:0040:00
11157Gárdonyi Soma022050677M16B106:0022:00
12158Czakó Boglárka038031118W16B97:0081:0075:0072:00
13159Iván Eszter017011218W18B65:0010:0056:0011:00
14160Sárközy Rita047040926W14B26:005:0025:0046:00
15161Gárdonyi Zsolt08888342M10D6:007:00
16619Megyvecz Balázs8301993M21E62:00
 
 
62KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport (4)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1143Ormay György57332835M5557:0064:0065:0035:00
2144Zempléni András dr.60233619M5037:00
3145Ormay Péter082022123M10D8:005:006:001:00
4146Kovács Zsuzsa59411952Open Beginner
 
 
65HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási (6)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1162Csorja Ida452072239W6551:00
2163Juhász Gábor66362955M4558:00
3164Rostás Irén51363491W6543:00
4165Kovács Áron772056156M35BShort15:00
5627Vörös Sára2022207W10D21:00
6628Vörös Júlia2022189W10D29:00
 
 
225HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület (5)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1226Bogdanovits András484461M7031:004:00
2228Kovács András48222987M7039:0010:0026:0014:00
3230Bogdanovics András ifj.698654847M4532:0082:00
4505Hrenkó László598081959M35BShort8:001:0035:0015:00
5552Marczis Márta61307513W5058:0047:0091:006:00
 
 
85358Horsens OK (1)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1460Jensen Rikke Holm8070471W4562:0050:0059:0037:00
 
 
2093XIKL IFK Lidingö SOK (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1316Hugosson Alice8000094W21E30:00
 
 
100012Ik Hakarpspojkarna (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1538Envall Ebba980715W20A12:00110:0054:003:00
 
 
85696Imperdible (3)ESP
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1463Fernandez Cascales Pablo8633188M20A11:0010:0012:0015:00
2464Fernández Arriaga José Feliciano2020335M5021:0046:0037:0053:00
3465Cascales Nicolás Maria Jesús2057868Open Advanced
 
 
84093Indiana Crossroads Orienteerin (2)USA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1397Blacklock Brenda504572W5044:0041:0099:0014:00
2508Minto Robert9101150M4062:0043:0032:0038:00
 
 
78698Individuals/No club (1)
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1318Crespo Inma8171299W20A10:00100:0040:0013:00
 
 
2036XJOC JWOC Team 2018 Australia (3)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1300Steer Lanita9005187W21E8:0019:0036:0038:00
2301Nankervis Brodie9005158M21E10:0051:00
3302Neumann Krystal8009911W21E22:009:00
 
 
83805K.O.B. Chocen (5)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1368Svadlena Pavel2011854M4052:0033:0038:0024:00
2369Svadlena Michal9990101M18B45:007:006:0016:00
3370Sháněl Jan8199402M21E56:0055:0053:003:00
4371Krivda Martin8659400M21E52:0049:0063:0063:00
5372Pesek Ondrej2025363M21E22:0037:005:0029:00
 
 
100014Karlak Smolyan (1)BUL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1544Antoaneta Dyaksova8087808W21E24:0013:0034:0042:00
 
 
1844XKON Konnerud IL (2)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1289Heggedal Isa990212W5050:0083:0026:00
2290Baklid Bjoern9200848M35BShort22:0039:001:00
 
 
83793KOS BnO Szczecin (10)POL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1351Kondys Jakub9201334M16B60:0042:0024:008:00
2352Kula Maja1995097W12C3:002:0042:0012:00
3353Petersburski Krystian9201345M18B41:0011:008:004:00
4354Czyński Miłosz9201349M14B19:0011:0025:0024:00
5355Kotkowiak Piotr9201342M14B39:0035:0045:0012:00
6356Kwiatkowski Olaf346822M14B51:0025:0041:0052:00
7357Biernat Michał9201344M16B76:0046:0044:002:00
8358Kotkowiak Bartosz9201343M12C56:0056:004:0047:00
9359Kula Mateusz8636996M16B66:0038:0030:0026:00
10360Grzegorczyk Mateusz9201337M16B80:0010:0034:0038:00
 
 
85891Lierbygda o-lag (2)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1476Farnes Hansen Kim1810153Open Advanced
2477Hennum Gunhild1680522Open Advanced
 
 
84141Lynx (1)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1399Koponen Ville9201547M4054:0040:00
 
 
83929Malarruta (5)ESP
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1392Wirén González Gustav8633223M16B70:0034:002:0048:00
2393Wirén Mikael8654400M5553:0068:0075:0039:00
3394Del Campo Campos Cristina8130369Open Advanced
4395Prieto Garcia Jose Manuel8220467Open Advanced
5396Prieto Del Campo Alvaro958051295M21E14:0015:0043:0065:00
 
 
84670Manchester and District Orient (2)GBR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1430Fellbaum Thomas8421525M21E12:0023:0035:0045:00
2431Bray Peter8657418M21E54:0061:0023:0021:00
 
 
749MAT Mazsola Tájfutó és Természetba (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1246Báder Attila692022191M4526:0080:0020:004:00
 
 
2033XMEL Melbourne Forest Racers (5)AUS
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1295Key Natasha718642236W21E26:003:0028:0026:00
2296Key Warren598031878M5555:0050:0087:003:00
3297Key Jensen028644508M16B88:0020:0020:0044:00
4298Key Milla069200357W12C23:0018:0028:002:00
5319Jaffe David7003017M5537:0072:0085:0011:00
 
 
85015Metropolitan Orienteering Club (1)HKG
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1457Lau Kwok Sang1815997M21BShort7:008:0023:007:00
 
 
100017MS Parma (1)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1639Pisto RioholaOpen Advanced
 
 
89MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1170Weiler Zsolt62232799M5020:0033:0035:00
 
 
80869Nature Orientation Saint Etien (4)FRA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1322Perrin Simon8002068M16B78:002:0016:0034:00
2323Perrin Odile884201W4552:0036:0051:0035:00
3324Perrin Eric964201M4530:0068:0018:002:00
4325Haberkorn Didier1420101M8021:002:0040:0041:00
 
 
84593Naturfreunde Wien (5)AUT
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1425Deubel Jonas9998000M21BShort5:0022:0017:0023:00
2426Deubel Joergen7008000M21BShort11:0012:0021:003:00
3427Deubel Dirk9008000M21BShort25:002:00
4428Deubel Dirk9008000M21E45:0053:00
5429Gassner Ferri9030166M5031:0068:0053:0065:00
 
 
85851Naturfreunde Wien (5)AUT
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1471Bonek Erik8310301M18B47:0020:0010:00
2472Wolfram Jakob8251101M18B51:004:002:00
3473Bonek Peter8040164M5013:0021:0059:00
4533Kastner Maya7888887W16B101:0079:0085:0068:00
5602Bonek Claudia7298W4568:00
 
 
85873New England OC (2)USA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1474Harkavy Keegan2069262M16B94:0040:008:0014:00
2636Harkavy Bred2069253Open Beginner
 
 
84587Newcastle Orienteering Club (4)AUS
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1421Craig Alvin7826315M16B84:0022:0040:0016:00
2422Craig Stephen7583468M4556:0054:008:0026:00
3423Craig Rebecca7492148W12C9:004:0020:008:00
4424Craig Martina7202807W4544:0024:0069:0059:00
 
 
83751North Texas Orienteering Assoc (1)USA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1346George AndreaW553:0040:006:0010:00
 
 
83772North West OC (2)NZL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1347Griffiths Kaye441312W557:002:0022:00
2348Griffiths Adrian1407997M5549:0067:0019:00
 
 
84728Nydalens Skiklub (5)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1438Jonsson Sören778899M5517:00
2439Wiklund Berit Sofie505601W4555:0033:00
3440Jonsson Maria676767W502:00
4441Jonsson Isak8040801M20A3:00
5442Wiklund Jo899014Open Advanced
 
 
85239Octavian Droobers (1)GBR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1459Gardner William8090493M21E8:003:0015:00
 
 
85739OK Kare (2)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1466Von Krusenstierna Anna7651212W5040:0089:0010:00
2467Von Krusenstierna Elina951230W21E14:0046:00
 
 
1760XOOR OK orion (1)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1285Oebro Emil864008M21E58:005:001:0043:00
 
 
83724OK PAN Aarhus (3)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1343Sonnichsen Kell9101127M5049:0052:009:0041:00
2344Holm John4172M656:0040:006:0046:00
3345Schoning Eskil931208M21E66:0057:007:0017:00
 
 
83782OK Ravinen - Nacka (2)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1350Rinnbäck Jonas940206M21E38:0033:0033:0015:00
2638Grangvist Ann41832Open Advanced
 
 
1785XOXX OK RIS (3)CRO
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1286Salopek Tihomir74500458M4068:0035:0028:0036:00
2287Salopek Tihon04500470M14B11:001:0021:0020:00
3288Salopek Dorja06500475W12C15:0026:0038:0026:00
 
 
84955OK SYD (2)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1455Termansen Helle1395516W5048:0045:0095:0032:00
2456Termansen Michael1395514M5019:0066:005:0073:00
 
 
84677ol.biel.seeland (2)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1432Aebersold Christian8022262M5545:0042:0077:0029:00
2433Aebersold Gaby8627147W5060:0043:0079:0012:00
 
 
100003OLC Graz (2)AUT
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1490Trummer Killian7779000M18B59:0013:0010:008:00
2534Gröll Anna1262002W16B91:0065:0069:0074:00
 
 
85754OLC SKOG FRIBOURG (1)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1470Grote Andreas7775577M21E20:0011:0059:0061:00
 
 
85752OLG Cordoba Rütihof (2)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1468Suter Judith8030470W4548:0054:0063:0049:00
2469Suter Nik8091265M21E30:0013:009:0039:00
 
 
100016OLG St. Gallen (1)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1548Deininger Rita701611W4558:0038:0047:0063:00
 
 
84537OLV Baselland (4)SUI
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1415Polsini Chiara8003011W18B75:006:00
2416Polsini Priski8051969W4560:0056:00
3417Polsini Pablo8012003M16B98:0030:0048:0020:00
4642Polsini Franco1515151Open Advanced
 
 
2092XOBV OOB Vamberk (2)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1314Vandas Ludek9111166M5011:0062:0019:0055:00
2315Vandasova Marketa2053570W4526:0026:0043:0051:00
 
 
83885Orienteering Team Kosutnjak, B (1)SRB
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1385Avramovic Dejan435132M35BShort37:0021:00
 
 
96OSC Orvosegyetem Sport Club (2)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1171Füzy Judit72505232W4534:0055:00
2172Gárdonyi Márk732088248M35BShort28:0017:00
 
 
759XORT OT RTANJ (1)SRB
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1247Maksimovic Nikola831003734M21E46:0017:0029:0013:00
 
 
2091XPRG Pargas IF (2)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1312Nymalm Sanna8636157W4564:0060:0041:0045:00
2313Nymalm Sören8636178M4552:0064:002:0024:00
 
 
100PVS Pécsi Vasutas Sportkör (7)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1173Turcsánné Cseh Erzsébet661396266W5036:0039:00101:0022:00
2174Werner Boróka031396102W16B57:0091:0057:0084:00
3175Egédi Gergő042009098M14B23:0043:005:0046:00
4176Benke Somorjai Dávid062009103M12C64:0052:0012:0049:00
5177Várvölgyi Dorka022009102W16B87:0077:0073:0094:00
6178Vadász Péter Zalán048636835M14B7:0037:001:0050:00
7179Vágner Gábor042009099M14B27:007:0015:0016:00
 
 
101PVM Pécsi Vörös Meteor SK (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1180Csillag Vera6745553W5066:0031:0087:0030:00
 
 
100008Peninsula Orienteering Club (1)
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1398Chambers Tomithy780609M21E2:0025:0039:0019:00
 
 
83817Porsgrunn Orienteringslag (4)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1375Westin Emilie997892W21E20:001:0038:0044:00
2376Westin Lenka997811W4524:0034:0045:0065:00
3377Westin Kjersti997856W21E2:007:0048:0048:00
4378Westin Kjell997861M5541:0046:0081:007:00
 
 
83454Rasti-Hyry (2)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1336Partanen Timo59445381M5563:0070:0069:005:00
2337Jurvakainen Tuija62445316W5511:0048:0014:004:00
 
 
84572Ronneby Orienteringsklubb (3)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1418Johannesson Hanna9812368W18B67:0016:0062:003:00
2419Johannesson Thomas7670129M509:0064:0025:0069:00
3643Johannesson Susanne1006592Open Advanced
 
 
72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye (5)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1166Sramkó Tibor618636774Open Advanced
2167Sramkó Réka97443168Open Advanced
3168Mag Fruzsina038035702W16B81:0083:0079:0054:00
4169Mag Viktória038035704W16B107:0061:0083:0058:00
5625Mohácsy Tamás dr.1396264M5033:00
 
 
85681Sarnena Gora (2)BUL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1461Dalakova Marina1007811Open Advanced
2462Dalakov Georgi8444222Open Advanced
 
 
100011SCOM Mendrisio (1)ITA
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1227Pezzati Filipo1211960M5591:0021:00
 
 
84783Selbu OK (1)NOR
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1452Sandstad Jardar1009829M7513:0034:0032:0023:00
 
 
81001Silkeborg OK (6)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1326Moller Anker8300001M5047:0048:003:0023:00
2327Hansen Dorthe216747W5519:0038:0010:006:00
3328Borsting Jens8631615M5027:0044:0023:0043:00
4329Bobach Erik1406090M5039:0058:0041:0051:00
5330Kjar Morten239703M503:0036:0027:0039:00
6331Simonsen Inger239709W5513:0044:0016:0020:00
 
 
2034XSIL Silkeborg OK (1)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1299Joergensen Mette Voldum444565W5049:00103:008:00
 
 
137SAS Silvanus Sportegyesület (8)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1216Harkányi Csaba551003316M5045:0024:00
2217Máramarosi István71307714M4544:0070:0026:0030:00
3218Divin György702061642M4538:0066:006:0034:00
4219Komoróczki András518070851M6514:0056:004:0038:00
5220Máramarosi Rita052054135W14B14:0011:0015:0064:00
6221Máramarosi Anna062054133W14B22:001:0019:0054:00
7222Máramarosi Dóra052054134W14B10:0021:007:0048:00
8223Divin Judit022061648W16B85:0073:00103:0070:00
 
 
479SIR Sirályok Sportegyesület (2)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1237Kishanti Petra028020709W16B75:0067:0059:0078:00
2238Takács Szilvia028020802W16B69:0087:0087:00100:00
 
 
83391SK Praga (2)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1334Baldrian Petr2460M4540:0060:0022:0010:00
2335Wald Frantisek49606M5569:0040:0073:0025:00
 
 
83799ŠK VAZKA Bratislava (1)SVK
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1365Šmelíková Barbora307356W4556:0040:0031:0067:00
 
 
83779Snättringe SK (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1349Hector David8161195M21E40:0053:0065:0011:00
 
 
83808Sportovní klub hasičů KH kraje (2)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1373Křivdová Lenka8655490W4528:0058:0057:0061:00
2374Křivda Ivan9200535M5051:0070:0031:0019:00
 
 
100018Stora Tuna OK (2)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1640Svensk Per-Olof14938Open Advanced
2641Svensk Karin14937Open Advanced
 
 
100005Storviks IF (3)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1361Börjesson Eriksson Joel8004830M21E64:0043:0061:0035:00
2519Börjesson Bo8007514M5539:0058:0089:0023:00
3537Börjesson Eriksson Jennie8003883W20A4:00108:0044:0015:00
 
 
2094XSND Sundsvalls OK (1)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1317Hugosson Roger2053700M559:00
 
 
85198Suunta Jyväskylä (5)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1136Kaario Katja8654930W4074:0054:0054:004:00
2458Klemettinen Kaisa9201512W20A14:00104:0050:001:00
3391Kaario Artu9101208M20A13:0014:006:00
4510Kimmo Kaario9101205M4534:0072:0028:0016:00
5530Kaario Saara9101207W14B24:0019:003:0050:00
 
 
110SFC Széchenyi István Egyetem Sport (4)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1181Mentler Balázs68332877M35BShort16:007:0057:0027:00
2182Tőzsér András76505269M35BShort10:003:0043:0013:00
3183Weibl Zoltán771419835M4058:0049:0036:0030:00
4184Badis Anissa Zsófia2072272Open Advanced
 
 
487SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor (7)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1239Blum László id.482050656M7043:006:0030:0010:00
2240Csankovszki Tibor69416683M4550:0056:0036:00
3241Felföldi Károly dr.432082349M7029:0022:0022:0022:00
4242Kéri Gerzson Ferenc44505202M7037:0014:0038:0016:00
5243Vitéz László5045252M654:0048:0012:0040:00
6244Novai György5145225M658:0060:008:0044:00
7245T.Nagy Sándor4845171M7025:002:0034:002:00
 
 
100002SZV Szegedi Vasutas Soprt Egyesüle (7)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1483Labancz BarnabásM14B9:0037:0022:00
2486Labancz BalázsM16B16:0012:0010:00
3509Kiszel Sándor2022202M4047:0044:0032:00
4528Tóth BettiW12C22:0026:0010:00
5547Bánki Jusztina888366W4056:0056:002:00
6608Barnáné Szabó Irén45103W4561:0073:00
7611Kiszel Gergő8456100M16B48:00
 
 
119SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn (11)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1185Bugár József532072282M6512:0064:002:0048:00
2186Jenei Margit544660121W5521:0032:0022:0012:00
3187Szuromi Imréné4945411W6539:0035:0034:009:00
4188Barta Gergely002022135M18B49:0017:002:0022:00
5189Kálmán Imola008001105W18B71:002:0064:007:00
6190Bujdosó Zoltán028020217M16B28:0018:006:00
7191Bujdosó István647020217M35BShort25:00
8192Bujdosó Márk Levente088080705M12C58:0062:006:0039:00
9193Nagy Péter028042201M16B86:004:0032:0028:00
10194Papp Márton022111546M16B62:0012:0022:0024:00
11195Vályi Gábor758111975M4056:0045:0026:0028:00
 
 
84585Tampereen Pyrinto (1)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1420Kymäläinen Maritta411693W551:0036:004:0018:00
 
 
2090XTMP Tampereen Pyrintö (4)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1308Haanpää Tuomo9102816M501:0030:0017:0031:00
2309Haanpää Kati9102815W4542:0052:0067:0057:00
3310Haanpää Kaisa1396284W20A94:00
4311Haanpää Venla1396288W12C1:006:0032:004:00
 
 
100013Tintookies Orienteering Club (1)
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1632Sprod OliviaW21E28:00
 
 
125TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő (15)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1196Allwinger Herwig677000500M21BShort23:006:009:0011:00
2197Baracsi Gábor71888340M4554:0076:0010:0018:00
3198Fischer Mária527675713W6547:0031:0046:005:00
4199Gombkötő Péter dr.442066466M7047:0016:0036:0020:00
5200Máthé Fanni88411918W21BShort7:0086:0010:0026:00
6201Paróczi Zsolt708197012M4524:0090:0024:0022:00
7202Szlávik Zoltán dr.732050675M21BShort13:0018:0015:001:00
8203Tóth Krisztina9353416W21BShort3:0082:006:0020:00
9204Allwinger Tünde731501000W21BShort13:0078:0018:0032:00
10205Juhos György87206018Open Advanced
11206Baracsi Luca038031106W16B95:0069:0067:0086:00
12207Allwinger Otto058050401M14B43:0029:0013:0032:00
13208Baracsi Hanna05W14B6:0015:001:0056:00
14209Baracsi Léna07W12C11:0014:0044:0022:00
15623Honfi Gábor ifj.2022196M35BShort29:00
 
 
2041XTIS Tisvilde Hegn OK (2)DEN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1303Oebro Dennis1413374M5035:0042:0039:0071:00
2304Oebro Lene2058312W21BShort21:0072:0024:0028:00
 
 
83800TJ Rapid Bratislava (2)SVK
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1366Šmelík Daniel442590M12C50:0058:0010:0045:00
2367Šmelík Juraj7208215M5029:0026:0029:0033:00
 
 
100004TROL Belgium (2)BEL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1613Genar Jeremy8201090M21E24:00
2614Van Rooy Silke8020116W21E6:00
 
 
84678Tullinge SK (4)SWE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1434Imark Rikard19885M5547:0054:0095:0031:00
2435Imark Kerstin29911W4554:0022:0065:0039:00
3436Imark Victor8001414M20A17:00
4437Imark Cecilia940411W21E32:00
 
 
84752UKS Azymut Pabianice (3)POL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1443Pabich Maria553466W21E10:0015:0032:0054:00
2444Pabich Hanna886698W10D32:0031:0030:0023:00
3445Łubis Michał887214M21BShort19:0032:003:005:00
 
 
83796UKS Traper Złocieniec (3)POL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1529Urban AnetaW14B2:009:0021:0060:00
2531Przeszłowska Hanna1970209W16B67:00101:0097:0092:00
3540Mazan Aleksandra8650884W21BShort15:0068:0014:0024:00
 
 
1508XUSK USK Praha (29)CZE
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1250Aschermannová Klára2020713W14B16:0023:005:0040:00
2251Aschermannová Tereza2020712W16B93:0057:0077:0064:00
3252Baldrian Josef2075606M10D14:001:0014:003:00
4253Baldrian Tomáš2102777M14B49:005:0049:008:00
5254Baldrianová Barbora9784W21E4:0025:0026:0028:00
6255Baldrianová Eva888639W12C7:0010:0022:0014:00
7256Beranová Hana2021833W14B28:003:0017:0044:00
8257Berounská Adéla7202884Open Beginner
9258Berounská Anna7202895W16B65:0095:00107:0060:00
10259Bolehovský Daniel2073716M14B5:0021:0023:0026:00
11260Bolehovský Michal601169M16B64:0026:006:004:00
12261Kašparová Adéla52760W20A2:00106:0052:009:00
13262Kodejšová Markéta2021828W14B4:0017:009:0066:00
14263Malečková Hana2067999W14B20:0027:0023:0062:00
15264Průša Dominik2032107M14B13:0049:0019:0040:00
16265Štrait Vilém2021829M12C62:0054:008:0041:00
17266Štraitová Jolana2021830W14B8:0013:0027:0058:00
18267Titz Adam2032183M14B9:0017:0031:0036:00
19268Titzová Adéla2035748W16B83:00107:0065:0056:00
20269Zakouřil Matyáš8004888M14B53:0033:0035:0030:00
21270Zakouřil Václav8006888M4060:0037:0042:0026:00
22271Zakouřilová Helena8002888W4072:0050:0050:008:00
23272Zakouřilová Klára8009888W10D28:0025:0032:0021:00
24273Štěrba Marek8654894M14B17:0013:0027:004:00
25274Bolehovský Pavel7204488M4548:0074:0016:0028:00
26275Kodejš Zdeněk2021822M4542:0078:0032:0014:00
27276Jiri Augusta2021838Open Advanced
28277Kopecka Johana2021848W20A8:0098:0048:005:00
29278Kopecka Valentyna2021847W14B12:007:0013:0052:00
 
 
84243Vaasan Suunnistajat (1)FIN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1400Tuomisto Juha8657311M5565:0062:0079:0027:00
 
 
131VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1210Tóth Attila802087743M21BShort21:0020:0011:0017:00
 
 
132VTC Veszprémi Tájfutó Club (3)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1211Tóth Károly6045187M5561:0048:0063:0015:00
2212Tóth Károly ifj.9045186M21E6:009:0013:0023:00
3213Tóth Károlyné6746143W5064:0051:0077:004:00
 
 
177VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1225Szakál-Biró Sára092120898W12C5:0020:0030:0024:00
 
 
2027XELI Wellington Ranges Orienteering (2)AUS
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1293Dowling Anna969005155W21E18:0023:0040:0046:00
2294Hancock Sue64405084W5042:0033:0097:0028:00
 
 
83795WKS Œlšsk Wrocław (1)POL
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1494Mazan Bartłomiej921001M21BShort3:0034:0013:0019:00
 
 
134ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut (2)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1214Ács Gábor71502394M35BShort12:0017:0049:009:00
2637Szabó Emese2067271Open Advanced
 
 
138ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz (1)HUN
NoStnoNameYBChipnoClassStart 1Start 2Start 3Start 4
1224Pavlovics György dr.4145598M759:0038:0028:0031:00